Nafukovacie panny a sexuálne bábiky

Napadlo vám niekedy kúpiť si nafukovaciu pannu, alebo realistickú sexuálnu bábiku? Ak je odpoveď áno, určite ste premýšľali o tom, aký by bol sex s ňou. Ak sa obávate, že je to chladné a bez emócií, budete prekvapení, že to môže byť úplne naopak.

Samozrejme, všetko závisí od typu a kvality nafukovacej panny, či sexuálnej bábiky. Preto je dôležité kúpiť tú správnu. 

A ak máte stále pochybnosti o kúpe nafukovacej panny, alebo sexuálnej bábiky, článok nižšie vám ukáže, aký je to pocit mať s ňou sex. A taktiež môžete vy a dokonca aj váš vzťah profitovať z toho, že ju vlastníte.

Niečo o nafukovacej panne?

V prvom rade neverte všetkým ľuďom, ktorí hovoria, že sex s bábikou je bez emócií a chýba mu intimita. Pamätajte, že moderné sexuálne bábiky, či drahšie nafukovacie panny bábiky sú realistické, ako len môžu byť. Pocit z dotyku jej vagíny, konečníka, či úst je porovnateľný so skutočnou ženou.

Svoju nafukovaciu pannu, či sexuálnu bábiku si môžete prispôsobiť svojim potrebám. Môžete si vybrať zo širokej škály bábik, aby ste sa uistili, že tá, ktorú si vyberiete, bude mať všetky funkcie, ktoré sú pre vás dôležité.

Dobre, ale povedzme, že máte svoju nafukovaciu pannu. Čo chcete teraz urobiť, je vyskúšať ju.

Začnime orálnym sexom. 

Väčšina sexuálnych a nafukovacích bábik je uspôsobená skôr k vaginálnemu, alebo análnemu sexu, ale aj orálny sex môže byť uspokojujúci. Pamätajte, že panna nebude mať navlhčené ústa, vagínu, či konečník a preto by ste mali použiť nejaký lubrikant – lubikačný gél. 

Teraz si povedzme o časti, ktorá vás pravdepodobne najviac zaujíma a tou je vagína.

Vagína bábik je miestom, ktorému budete venovať najviac pozornosti. Špičkové nafukovacie panny majú vagíny vytvarované z odliatkov skutočných vagín. Čo to znamená? To znamená, že sú anatomicky vytvarované podľa reálnej predlohy. Vďaka tomu je vaginálny sex s kvalitnou nafukovacou pannou, alebo sexuálnou bábikou realistický a pôsobí stopercentne prirodzene. Malá rada. Ak si chcete zlepšiť svoj sexuálny zážitok so sexuálnou bábikou, najskôr ju zahrejte. Môžete to dosiahnuť použitím vyhrievanej prikrývky alebo ohrievača vagíny.

Teraz tretí typ sexu, análny. 

Pokiaľ ide o konečník bábik je to rovnaké ako v prípade vagíny. Je anál je anatomicky tvarovaný a preto by ste ho určite mali vyskúšať. 

Bez ohľadu na typ sexu, ktorý si vyberiete, váš prvý kontakt s kvalitnou nafukovacou pannou bude skutočne skvelým zážitkom. 

Aké sú výhody nafukovacej panny?

  1. Môžete experimentovať s rôznymi polohami, typmi sexu a špeciálnymi lubrikantmi.
  2. Môžete meniť outfity, parochne a niekedy aj meniť anál, vagínu, či orál svojej nafukovacej panny.
  3. Je s ňou oveľa jednoduchšie experimentovať. Váš skutočný partner nemusí byť taký otvorený niektorým myšlienkam, ako je análny sex, alebo rôzne polohy. Vždy ste chceli vyskúšať análny sex, ale vaša priateľka povedala nie? Nafukovacia panna vám nepovie nie. V skutočnosti nepovie nič tomu, čo sa s ňou rozhodnete urobiť. 

Zhrnutie

Nezáleží na tom, či to chcete vyskúšať prvýkrát, alebo už dlho používate nafukovaciu pannu, či sexuálnu bábiku –  je to vždy fantastický zážitok. 

Pamätajte, že na dosiahnutie najlepšieho sexuálneho zážitku možno budete musieť siahnuť hlbšie do vrecka. Nafukovacie panny, torzá, či sexuálne bábiky najvyššej kvality nie sú lacné. 

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.